Volné pracovní místo  Seřizovače vstřikolisů - lisař M/Ž 10 000 Kč náborový příspěvek, mnoho bonusů zaměstnavatele

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 40 000 Kč / měsíc

Chcete se zapojit do průmyslového odvětví a mít klíčovou roli v procesu výroby plastových dílů pro automobilový průmysl? Hledáme zkušeného seřizovače vstřikolisů - lisáře, do našeho týmu!!!

Co od nás dostanete:

  • Možnost karierního růstu a stabilitu práce naší společnosti.
  • Zajímavé mzdové ohodnocení dle vašich zkušeností a dosavadní praxe.
  • Stravenky v hodnotě 130 Kč za každou odpracovanou směnu. (Za 12 hodin přesčas stravenky 2)
  • Firemní akce a večírky pro utužování kolegiálních vztahů.
  • Příspěvek na dopravu dle dojížděné vzdálenosti.
  • !!!Nástupní Bonus 10 000 Kč!!! po uplynutí zkušební doby.
  • 10 000 Kč za doporučení a přijetí vašich blízkých nebo známých.
  • Odměny za vaše kreativní a proaktivní myšlení, které bude mít za důsledek zrychlení, nebo zlepšení výrobních procesů.
  • Pozornost zaměstnavatele v období Vánoc. Dárkové koše a výhodné dárkové poukazy.
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění .

Náplň práce:

  • Ovládání a seřizování vstřikolisů, robotů a dalšího vybavení.
  • Spolupráce při instalaci lisů a nastavení parametrů.
  • Sledování a úprava parametrů lisů podle konkrétních potřeb výrobního procesu je klíčem k úspěchu.
  • Vaše zručnosti budou testovány při výměně nástrojů a jejich příslušenství.
  • Budete Identifikovat potenciální poruchy a provádět preventivní údržbu lisů, abyste zajistili konzistentní kvalitu výrobků.
  • Budete součástí procesu od začátku a budete pomáhat připravit materiály pro výrobu dílů.
  • Práce ve třísměnném režimu
  • Díky dodržování principů 6S budete hrát důležitou roli při zajištění, že pracoviště je vždy v optimálním stavu.

Požadavky:

  • Zkušenosti jako seřizovač vstřikolisů (ideálně se stroji Engel) alespoň 3 roky.
  • Zkušenosti v automobilovém průmyslu jsou výhodou.
  • Základy programování vstřikolisů a manipulátorů:
  • Zkušenosti s vstřikováním plastů (PP, PA, ABS):
  • Znalost funkce vstřikovacích forem:
  • Znalost MS Office:
  • Důslednost a samostatnost:

Přijměte výzvu a přidejte se k našemu týmu, kde můžete uplatnit své zkušenosti a růst v dynamickém prostředí automobilového průmyslu. Náš tým čeká na vaši vášeň a schopnosti. Přihlašte se nyní a buďte součástí našeho úspěchu.

Máte zájem o nabídku Seřizovače vstřikolisů - lisař M/Ž 10 000 Kč náborový příspěvek, mnoho bonusů zaměstnavatele?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Martin 2 Konzultant z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Seřizovače vstřikolisů - lisař M/Ž 10 000 Kč náborový příspěvek, mnoho bonusů zaměstnavatele

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.